YK5011423000G AMPHENOL
  • More about YK5011423000G AMPHENOL
    YK5011423000G AMPHENOL
    YK5011423000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK5011423000G is described as CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.374". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL
    ---> Terminal Block Barrier Blocks from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Barrier Blocks
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM