YK4441203000G AMPHENOL
  • More about YK4441203000G AMPHENOL
    YK4441203000G AMPHENOL
    YK4441203000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK4441203000G is described as CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.374". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM