YK4411903000G AMPHENOL
  • More about YK4411903000G AMPHENOL
    YK4411903000G AMPHENOL
    YK4411903000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK4411903000G is described as CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.374". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ