YK4121203000G AMPHENOL
  • More about YK4121203000G AMPHENOL
    YK4121203000G AMPHENOL
    YK4121203000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK4121203000G is described as CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.325". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE