YK4032533000G AMPHENOL
  • More about YK4032533000G AMPHENOL
    YK4032533000G AMPHENOL
    YK4032533000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK4032533000G is described as CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.325". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS