YK3052023000G AMPHENOL
  • More about YK3052023000G AMPHENOL
    YK3052023000G AMPHENOL
    YK3052023000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK3052023000G is described as CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.3". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK