YK1131433000G AMPHENOL
  • More about YK1131433000G AMPHENOL
    YK1131433000G AMPHENOL
    YK1131433000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Barrier Blocks category. YK1131433000G is described as CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.433". Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V