MS27467T25B43PB AMPHENOL
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MS27467T25B43PB AMPHENOL
    MS27467T25B43PB AMPHENOL
    ---> Other parts by AMPHENOL
    ---> MIL Spec Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  MIL Spec Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK