HW2050800000G AMPHENOL
  • More about HW2050800000G AMPHENOL
    HW2050800000G AMPHENOL
    HW2050800000G is manufactured by AMPHENOL and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. HW2050800000G is described as TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by AMPHENOL
    ---> Terminal Block Headers, Plugs & Sockets from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Headers, Plugs & Sockets
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"