PLB5LB-110 ALTECH CORP
  • More about PLB5LB-110 ALTECH CORP
    PLB5LB-110 ALTECH CORP
    PLB5LB-110 is manufactured by ALTECH CORP and is categorized in the Control Switch Accessories category. PLB5LB-110 is described as Pilot Light, Metal, LED, Panel, 35mm Dia., 30mm, 110VAC, Amber, Pushbutton. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ALTECH CORP
    ---> Control Switch Accessories from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Control Switch Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE