MC-85A-AC120V ALTECH CORP
  • Part Number: MC-85A-AC120V
  • Manufacturer Name: ALTECH CORP
  • Description: Contactor, 3 Pole, 85A; 2 NO/2 NC, 120VAC Coil 50/60Hz
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about MC-85A-AC120V ALTECH CORP
    MC-85A-AC120V ALTECH CORP
    MC-85A-AC120V is manufactured by ALTECH CORP and is categorized in the Contactors category. MC-85A-AC120V is described as Contactor, 3 Pole, 85A; 2 NO/2 NC, 120VAC Coil 50/60Hz. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.