MC-32A-DC24V ALTECH CORP
  • Part Number: MC-32A-DC24V
  • Manufacturer Name: ALTECH CORP
  • Description: Contactor, 3 Pole, 32A
  • Category: Contactors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"