KJR-D35AN-DNIA-VE ALTECH CORP
  • Part Number: KJR-D35AN-DNIA-VE
  • Manufacturer Name: ALTECH CORP
  • Description: Ring Sensor 35mm 20-30VDC, 50mA, High Sens
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about KJR-D35AN-DNIA-VE ALTECH CORP
    KJR-D35AN-DNIA-VE ALTECH CORP
    KJR-D35AN-DNIA-VE is manufactured by ALTECH CORP and is categorized in the Sensors category. KJR-D35AN-DNIA-VE is described as Ring Sensor 35mm 20-30VDC, 50mA, High Sens. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB