AIS30N15UN024-2M ALTECH CORP
  • Part Number: AIS30N15UN024-2M
  • Manufacturer Name: ALTECH CORP
  • Description: SENSOR, M30X1.5, NPN-NO/NC, 15MM SENSING DIST, 100MM HOUSING LENGTH, FLUSH, 250MA MAX
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about AIS30N15UN024-2M ALTECH CORP
    AIS30N15UN024-2M ALTECH CORP
    AIS30N15UN024-2M is manufactured by ALTECH CORP and is categorized in the Sensors category. AIS30N15UN024-2M is described as SENSOR, M30X1.5, NPN-NO/NC, 15MM SENSING DIST, 100MM HOUSING LENGTH, FLUSH, 250MA MAX. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK