2PLB8LB-024 ALTECH CORP
  • More about 2PLB8LB-024 ALTECH CORP
    2PLB8LB-024 ALTECH CORP
    2PLB8LB-024 is manufactured by ALTECH CORP and is categorized in the Control Switch Accessories category. 2PLB8LB-024 is described as 2PLB Yellow LED Pilot Light, 22mm Cutout, IP65, 24 V ac/dc, 20 mA. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.