ATCA-08-131M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-08-131M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 130UH 7A 31 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-08-131M-V ABRACON
    ATCA-08-131M-V ABRACON
    ATCA-08-131M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-08-131M-V is described as FIXED IND 130UH 7A 31 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK