ATCA-07-301M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-07-301M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 300UH 2A 142 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-07-301M-H ABRACON
    ATCA-07-301M-H ABRACON
    ATCA-07-301M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-07-301M-H is described as FIXED IND 300UH 2A 142 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"