ATCA-07-101M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-07-101M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 5A 36 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-07-101M-H ABRACON
    ATCA-07-101M-H ABRACON
    ATCA-07-101M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-07-101M-H is described as FIXED IND 100UH 5A 36 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM