ATCA-06-781M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-06-781M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 780UH 2A 225 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-06-781M-H ABRACON
    ATCA-06-781M-H ABRACON
    ATCA-06-781M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-06-781M-H is described as FIXED IND 780UH 2A 225 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"