ATCA-06-501M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-06-501M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 500UH 3A 124 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-06-501M-H ABRACON
    ATCA-06-501M-H ABRACON
    ATCA-06-501M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-06-501M-H is described as FIXED IND 500UH 3A 124 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM