ATCA-06-301M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-06-301M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 300UH 5A 64 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-06-301M-H ABRACON
    ATCA-06-301M-H ABRACON
    ATCA-06-301M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-06-301M-H is described as FIXED IND 300UH 5A 64 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK