ATCA-06-221M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-06-221M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 2A 121 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-06-221M-V ABRACON
    ATCA-06-221M-V ABRACON
    ATCA-06-221M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-06-221M-V is described as FIXED IND 220UH 2A 121 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH