ATCA-06-221M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-06-221M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 2A 121 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-06-221M-H ABRACON
    ATCA-06-221M-H ABRACON
    ATCA-06-221M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-06-221M-H is described as FIXED IND 220UH 2A 121 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH