ATCA-05-201M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-05-201M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 200UH 2A 114 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-05-201M-V ABRACON
    ATCA-05-201M-V ABRACON
    ATCA-05-201M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-05-201M-V is described as FIXED IND 200UH 2A 114 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK