ATCA-04-820M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-04-820M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82UH 3A 42 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-04-820M-H ABRACON
    ATCA-04-820M-H ABRACON
    ATCA-04-820M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-04-820M-H is described as FIXED IND 82UH 3A 42 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM