ATCA-04-500M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-04-500M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 50UH 5A 22 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-04-500M-V ABRACON
    ATCA-04-500M-V ABRACON
    ATCA-04-500M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-04-500M-V is described as FIXED IND 50UH 5A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.