ATCA-04-101M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-04-101M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 100UH 5A 33 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-04-101M-V ABRACON
    ATCA-04-101M-V ABRACON
    ATCA-04-101M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-04-101M-V is described as FIXED IND 100UH 5A 33 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.