ATCA-03-650M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-03-650M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 65UH 2A 55 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-03-650M-V ABRACON
    ATCA-03-650M-V ABRACON
    ATCA-03-650M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-03-650M-V is described as FIXED IND 65UH 2A 55 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"