ATCA-03-231M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-03-231M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 230UH 2A 108 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-03-231M-V ABRACON
    ATCA-03-231M-V ABRACON
    ATCA-03-231M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-03-231M-V is described as FIXED IND 230UH 2A 108 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK