ATCA-03-231M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-03-231M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 230UH 2A 108 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-03-231M-H ABRACON
    ATCA-03-231M-H ABRACON
    ATCA-03-231M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-03-231M-H is described as FIXED IND 230UH 2A 108 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"