ATCA-03-151M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-03-151M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 1A 159 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-03-151M-H ABRACON
    ATCA-03-151M-H ABRACON
    ATCA-03-151M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-03-151M-H is described as FIXED IND 150UH 1A 159 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.