ATCA-03-131M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-03-131M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 130UH 3A 55 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-03-131M-H ABRACON
    ATCA-03-131M-H ABRACON
    ATCA-03-131M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-03-131M-H is described as FIXED IND 130UH 3A 55 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH