ATCA-03-111M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-03-111M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 110UH 4A 42 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-03-111M-V ABRACON
    ATCA-03-111M-V ABRACON
    ATCA-03-111M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-03-111M-V is described as FIXED IND 110UH 4A 42 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM