ATCA-02-290M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-02-290M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 29UH 4A 20 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-02-290M-H ABRACON
    ATCA-02-290M-H ABRACON
    ATCA-02-290M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-02-290M-H is described as FIXED IND 29UH 4A 20 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.