ATCA-02-220M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-02-220M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 5A 14 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-02-220M-H ABRACON
    ATCA-02-220M-H ABRACON
    ATCA-02-220M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-02-220M-H is described as FIXED IND 22UH 5A 14 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK