ATCA-01-680M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-01-680M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 1A 101 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-01-680M-H ABRACON
    ATCA-01-680M-H ABRACON
    ATCA-01-680M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-01-680M-H is described as FIXED IND 68UH 1A 101 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN