ATCA-01-221M-V ABRACON
  • Part Number: ATCA-01-221M-V
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 1A 190 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-01-221M-V ABRACON
    ATCA-01-221M-V ABRACON
    ATCA-01-221M-V is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-01-221M-V is described as FIXED IND 220UH 1A 190 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.