ATCA-01-221M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-01-221M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 1A 190 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-01-221M-H ABRACON
    ATCA-01-221M-H ABRACON
    ATCA-01-221M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-01-221M-H is described as FIXED IND 220UH 1A 190 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE