ATCA-01-200M-H ABRACON
  • Part Number: ATCA-01-200M-H
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 20UH 3A 21 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ATCA-01-200M-H ABRACON
    ATCA-01-200M-H ABRACON
    ATCA-01-200M-H is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. ATCA-01-200M-H is described as FIXED IND 20UH 3A 21 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK