ASV2-16.384MHZ-C-L1-T ABRACON
  • Part Number: ASV2-16.384MHZ-C-L1-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 16.384MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASV2-16.384MHZ-C-L1-T ABRACON
    ASV2-16.384MHZ-C-L1-T ABRACON
    ASV2-16.384MHZ-C-L1-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASV2-16.384MHZ-C-L1-T is described as OSC XO 16.384MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM