ASV2-10.000MHZ-C-L1-T ABRACON
  • Part Number: ASV2-10.000MHZ-C-L1-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASV2-10.000MHZ-C-L1-T ABRACON
    ASV2-10.000MHZ-C-L1-T ABRACON
    ASV2-10.000MHZ-C-L1-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASV2-10.000MHZ-C-L1-T is described as OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG