ASTXR-12-26.000MHZ-512545 ABRACON
  • Part Number: ASTXR-12-26.000MHZ-512545
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTXR-12-26.000MHZ-512545 ABRACON
    ASTXR-12-26.000MHZ-512545 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTXR-12-26.000MHZ-512545 is described as OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM