ASTXR-12-26.000MHZ-511911 ABRACON
  • Part Number: ASTXR-12-26.000MHZ-511911
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTXR-12-26.000MHZ-511911 ABRACON
    ASTXR-12-26.000MHZ-511911 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTXR-12-26.000MHZ-511911 is described as OSC TCXO 26.000MHZ CLIP SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM