ASTXR-12-19.200MHZ-511890 ABRACON
  • Part Number: ASTXR-12-19.200MHZ-511890
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC TCXO 19.2MHZ CLIP SNWV SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTXR-12-19.200MHZ-511890 ABRACON
    ASTXR-12-19.200MHZ-511890 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTXR-12-19.200MHZ-511890 is described as OSC TCXO 19.2MHZ CLIP SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"