ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 66.666MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T3 ABRACON
    ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T3 is described as OSC MEMS 66.666MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    View
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA