ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T ABRACON
  • Part Number: ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 66.666MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T ABRACON
    ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPD-66.666MHZ-LJ-E-T is described as OSC MEMS 66.666MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB