ASTMLPD-24.000MHZ-LJ-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMLPD-24.000MHZ-LJ-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 24MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPD-24.000MHZ-LJ-E-T3 ABRACON
    ASTMLPD-24.000MHZ-LJ-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPD-24.000MHZ-LJ-E-T3 is described as OSC MEMS 24MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"