ASTMLPD-18-25.000MHZ-LJ-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMLPD-18-25.000MHZ-LJ-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 25MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPD-18-25.000MHZ-LJ-E-T3 ABRACON
    ASTMLPD-18-25.000MHZ-LJ-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPD-18-25.000MHZ-LJ-E-T3 is described as OSC MEMS 25MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK