ASTMLPD-18-125.000MHZ-EJ-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMLPD-18-125.000MHZ-EJ-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 125MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPD-18-125.000MHZ-EJ-E-T3 ABRACON
    ASTMLPD-18-125.000MHZ-EJ-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPD-18-125.000MHZ-EJ-E-T3 is described as OSC MEMS 125MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"