ASTMLPA-50.000MHZ-LJ-E-T3 ABRACON
  • Part Number: ASTMLPA-50.000MHZ-LJ-E-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50MHZ H/LV CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMLPA-50.000MHZ-LJ-E-T3 ABRACON
    ASTMLPA-50.000MHZ-LJ-E-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMLPA-50.000MHZ-LJ-E-T3 is described as OSC MEMS 50MHZ H/LV CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM